Farské oznamy na Veľkonočnú nedeľu (12. 4. – 19. 4. 2020)

Veľkonočná nedeľa

Poďakovanie za 40 rokov manželstva

† Július Bugár a syn

† rodičia Kéryovci

Za BP, zdravie a dary D. Sv. pre rodinu

† Ján, Helena a rodičia z oboch strán

† Július, Ľudmila a rodina Cvešperová

Za Božiu pomoc a dary Ducha Svätého

Za členov Máriinej légie

† Štefan

† manželka a jej rodičia

Na úmysel

Poďakovanie za 50 rokov spoločného života

Nedeľa Božieho milosrdenstva

† rodičia Anna a Jozef Hancko a st. rodičia z OS

† Milan Dolnický a za Božiu pomoc pre mamu

• Najbližšie sväté omše vysielame v pondelok 10:00, piatok 19:30 a nedeľa 10:00.
  • Dohodnuté úmysly svätých omší slúžime, len ak si ich výslovne prajete. Kontaktujte nás, prosím, na telefónnych číslach.
  • Prosíme, aby nás kontaktovali aj tí, čo majú dohodnuté sviatosti krstu sobáše.
  • Ak vám ešte ostala chuť šiť nové rúška, prineste ich, prosím na faru. V kostole sa už minuli.
  • Do nemocnice nás pustia zaopatriť iba zomierajúcich. Kvôli pomazaniu chorých nás volajte ešte do svojich príbytkov.
  • Ak potrebujete akúkoľvek pomoc, volajte nám na telefónne čísla. Celý čas ostávame doma.
  • Koleda Dobrej noviny odkazuje, že v tomto roku podporí 26 projektov v Ugande, Keni, Kamerune, Južnom Sudáne a Etiópii sumou 844 368 €. Naša farnosť prispela sumou 520 €. Zoznam projektov si môžete vypýtať na fare.
  • Počas celého týždňa ste poslali na účet alebo osobne priniesli toľko milodarov, akoby sme mali sväté omše v kostole. Veľmi si to vážime. Ďakujeme aj za mnohé potraviny a dobroty, ktoré prinášate na faru. Delíme sa o ne spolu s tými, ktorí ich potrebujú. ????
  • Úloha z Trojdňa pokračuje. Posielajte nám, prosím, vaše domáce oltáriky, miesta modlitby.
  • Modlíme sa denne v chráme i mimo chrámu za svojich veriacich. Nech sa vďaka tejto situácii staneme lepšími ľuďmi.

Všetkým farníkom i priateľom prajeme Radostné aleluja. Nech Pán žije v nás a nech je pre nás tou najúžasnejšou skutočnosťou, akú môžeme prežívať dennodenne.