Farské oznamy na Veľkonočnú nedeľu (4. 4. – 11. 4. 2021)

DátumČasÚmysel
Nedeľa4. 4.
Veľkonočná nedeľa

Za Božiu pomoc a zdravie
Za Božiu pomoc pre deti, vnúčatá a pravnúčatá
Oktáva
   † Ľubomír, rodičia a starí rodičia
† rodičia, starí rodičia z OS, manžel a syn
    Za obrátenie synovca Adama
† Katarína Šabíková, pohr.
    Za dobrú prácu pre Michala
† rodičia a bratia

19:30 stream
† Anna Ridzoňová
† Anna Mladá, pohr.
 † rodina Mišíková, Špaňová, Vargová, Hanusová
† rodičia Zajacovci a Pompošovci
Nedeľa11. 4.
Nedeľa Božieho milosrdenstva
15:00 stream
Ruženec Božieho milosrdenstva
  • Od dnešného dňa sa počas veľkonočného obdobia modlíme Raduj sa, nebies Kráľovná.
  • Budúcu nedeľu sa poobede o 15:00 budeme modliť Ruženec Božieho milosrdenstva.
  • Dnes, zajtra a na budúcu nedeľu budeme po svätej omši individuálne rozdávať sväté prijímanie do 12:00. V piatok medzi 18:00 – 19:00 budeme v kostole individuálne vysluhovať sviatosť zmierenia i rozdávať sväté prijímanie. V Ludanoch sme v nedele o 9:00.
  • V sobotu poobede od 12:00 bude v kostole predmanželská náuka pre páry, ktorým sa blížia sobáše. Prihláste sa, prosím, cez farský mail. Ďakujeme.
  • Naša Cirkevná škola otvára dvere i srdce budúcim škôlkarom, prvákom na základnej škole i novým gymnazistom. Prihlášky nájdete už teraz na stránke: www.vincent-levice.sk
  • Ďakujeme za organizovanie sviatkov, za vaše modlitby, spovede, sväté prijímania i adoráciu. Radi sme vás, aspoň niektorých, opäť videli. A ďakujeme aj za vyjadrenie spolupatričnosť skrze milodary, ktoré nám posielate alebo prinášate. Nech je vám Pán sám odmenou.

Nech vstaneme spolu s Kristom k novému životu!

Milostiplné sviatky zo srdca všetkým prajeme!