Farské oznamy na 4. veľkonočnú nedeľu (12. 5. – 19. 5. 2019)

4. veľkonočná nedeľa

Za matky a ženy

† rodina Bónová a Trnková

Panna Mária Fatimská spomienka

† starí rodičia

Poďakovanie za dožité roky a prosba za Božiu

pomoc a zdravie pre rodinu

Sv. Matej, apoštol sviatok

Za požehnanie a dary Ducha Svätého pre rodinu

† sestra Anna s manželom a sestra Viera

17:00 detská

† rodičia, starí rodičia z OS a krstní rodičia

† rodičia Koleničovci

Sv. Ján Nepomucký kňaz, mučeník, spom.

† Gálová a Bóšiová

Za dary Ducha Svätého

19:00 mládežka

Poďakovanie za životné jubileum

† Michal, Júlia a syn Jozef

† Erik a Dominik

Poďakovanie a prosba o BP pre rodinu Valkovičovú

5. veľkonočná nedeľa

† Tibor Sabatko, rodičia a Magdaléna

† Šimon Kajánek a rodičia

• V stredu po večernej svätej omši pozývame deti stretnutie Mariánskej družiny.
  • V nedeľu 16:00 sa stretneme v kostole s rodičmi birmovancov. Nezabudnite prísť.
  • V sobotu 25. mája pozývame na Púť detí na Staré Hory. Prihlásiť sa môžete v našej škole. Bližšie info nájdete na plagátoch a na webe.
  • Veľmi si vážime, ľudí, ktorí sú ochotní pomáhať pri upratovaní kostola. Svoju vďačnosť by sme im chceli prejaviť spoločným stretnutím, preto všetkých farníkov, ktorí sa zapájajú do tejto obetavej služby pozývame budúcu nedeľu o 15:00 na priateľské posedenie do našej fary. Dúfam, že sa spolu aj trošku zabavíme a zároveň nájdeme spôsob, ako pozvať ďalších farníkov do tejto obetavej služby, na ktorú stačí mať ochotu a silu.
  • Dnes sa po celom Slovensku konajú zbierky na kňazské semináre. Ďakujeme za vašu obetu. O týždeň budeme mať zbierku na potreby farnosti. Už vyše roka máme problémy so zvonmi. Z troch bije už len jeden. Potrebujeme urobiť komplexnú rekonštrukciu mechaniky ovládania zvonov. Máme v pláne nainštalovať lineárne elektromotory, ktoré budú automaticky ovládať zvonenie. Prácu sme zverili firme Zvonex zo Žarnovice, ktorá prisľúbila ukončiť rekonštrukčné práce do slávnosti Zoslania Ducha Svätého. Budúco-týždňová zbierka pôjde práve na tento zámer. Predpokladaná cena je 5 580 €. Pán Boh zaplať za všetky Vaše milodary.