Farské oznamy na 4. pôstnu nedeľu (31. 3. – 7. 4. 2019)

4. pôstna nedeľa

laetare

† Alžbeta a Miroslav

† Florián Frtús, 1. výr.

† manžel Ladislav, rodičia, brat a syn Ladislav

† manžel a rodičia z oboch strán

† svokrovci Némethovci

† manžel, rodičia a súrodenci z oboch strán

17:00 detská

Za uzdravenie pre Janu

† rodičia, bratia a švagor

† Vasil, Katarína a syn Ľubomír

† Ladislav Gracz

Celý deň

19:00 mládežka

† Irena a Pavel Matyas

Poďakovanie za dar lásky a BP do manželstva

† rodičia Štefan a Helena a rodina

† manželia Cecília a Štefan a syn Štefan a Milan

5. pôstna nedeľa

† otec Ján a Mária, starí rodičia z oboch strán

† Mária Jančová

• V stredu po detskej krížovej ceste pozývajú sestričky Mariánsku družinu na stretnutie do pastoračného centra.
  • Máme prvý piatok v mesiaci. Nezabudnime na svätú spoveď – od štvrtka spovedáme hodinu pred večernou svätou omšou. Chorých spovedáme v piatok doobeda. Opäť vás prosíme, aby ste sa zapísali na stráženie Sviatosti oltárnej počas celodennej adorácie. Večernú svätú omšu na prvý piatok bude slúžiť jezuita ThDr. Ján Ďurica, PhD – profesor biblika na Trnavskej univerzite. Obetovať ju bude za čitateľov, šíriteľov a dobrodincov časopisu Posol. Po svätej omši bude premietať írsky dokument s názvom Ježišovo Srdce v dejinách. Srdečne pozývame.
  • V sobotu pozývame Ružencové bratstvo na stretnutie o 17:50 v kostole.
  • Chorých v rámci predveľkonočnej prípravy budeme spovedať v pondelok 15. apríla v doobedňajších hodinách. Prosíme, aby ste ich prišli nahlásiť do sakristie kostola.
  • Témou detskej katechézy na celý týždeň je modlitba krížovej cesty. Pozývame deti, aby sa do tejto modlitby zapájali aj so svojimi rodičmi.
  • Naša farnosť organizuje v lete pobytový tábor pre deti v termíne 8. – 14. júl a dva turnusy denného tábora v pastoračnom centre v dňoch 29. júl – 2. august a 5. – 9. august. Na obidva tábory už môžete deti prihlasovať na adrese tabor@gmail.com. Bližšie info nájdete na plagátoch a na našom webe.