Farské oznamy na 32. nedeľu cez Rok (8. 11. – 15. 11. 2020)

DátumČasÚmysel
Nedeľa 8. 11.
    10:00 stream         Za farnosť
Posviacka Lateránskej baziliky, sviatok
      Za zdravie pre Janu
† Ján
Sv. Lev, spomienka
    Milena Šalátová
Za všetkých kňazov, ktorí pôsobili a pôsobia v našej farnosti
Sv. Martin, spomienka
  19:30 stream† z našej rodiny
Za Božiu pomoc a dary D. Sv. pre brata Jozefa
Sv. Jozafát, spomienka
 † manžel Milan, 30 výr., rodičia a starí rodičia
Za Božiu pomoc pri operácii a za zdravie
  19:30 stream† Marta Tomašovská, pohr.
† manžel Roman
 † Milan Trhan, pohr.
† Róbert a Marie
Nedeľa 15. 11.
  10:00 stream        Za farnosť
  • Prosíme, aby ste rešpektovali, že príchod na faru a do kostola má v týždni len ten, kto má negatívny test z celoplošného testovania.
  • Sväté omše slúžime pre max. 5 osôb. Pozývame na ne tých, čo zahlásili jednotlivé úmysly. Ranné sväté omše volajte na pevnú linku, večerné na farské mobilné číslo. Prosíme, aby ste volali aspoň dva dni dopredu. Ďakujeme.
  • Sviatosti vysluhujeme individuálne alebo spoločne v kostole v stredu a v piatok 18:00 – 19:00. V nedeľu rozdávame sväté prijímanie v kostole po streamovanej svätej omši do 11:30.
  • Pripomíname, že úplné odpustky za duše v očistci môžeme získať počas celého mesiaca. Rovnako pripomíname, že biskupi Slovenska vyhlásili na každý piatok do Vianoc prísny pôst, ktorý má mať charakter pôstu na Veľký piatok. Obetujeme ho za odvrátenie pandémie.
  • Pápežské misijné diela na Slovensku ponúkajú možnosť odslúženia Gregoriánskych svätých omší. Viac info na: www.misijnediela.sk.
  • Ďakujeme za vaše milodary, ktoré nám posielate na účet. Minulý týždeň ste takto obetovali 154 % nedeľného zvončeka za normálnych okolností. Úprimné Pán Boh zaplať.

Nezabúdajme na naše spoločenstvo. Nech sa nikto v našej farnosti necíti sám!