Farské oznamy na 31. nedeľu cez Rok (1. 11. – 8. 11. 2020)

DátumČasÚmysel
Nedeľa 1. 11.
Slávnosť Všetkých svätých
    10:00 stream         Za farnosť
Spomienka na všetkých verných zosnulých
  19:30 stream† duše v očistci
Na úmysel
 † kňazi a biskupi diecézy
Sv. Karol Borromejský biskup, spomienka
  19:30 stream† rodičia a starí rodičia
† rodina Kundrátová, Tkáčiková, Klačková a Slúková
 † Zuzana Benčíková
† Václav Maruniak a Štefan Hudec
  19:30 stream   Za dary Ducha Svätého pre vnúčatá a deti
† manželia Mária a Ján a syn Ladislav
 † krstný otec Jozef a manželka
Na úmysel
Nedeľa 8. 11.
  10:00 stream        Za farnosť
  • Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom z našej farnosti, ktorí v týchto dňoch slúžia spoločnosti. Sme hrdí, že vydávate dobré svedectvo o kresťanskej službe, obetavosti a láske.
  • Ďakujeme všetkým farníkom za podporu a jednotu. Počas týždňa očakávame nové usmernenia. Sväté omše podľa úmyslov zatiaľ slúžime súkromne. Pridali sme streamovanú svätú omšu aj na zajtrajšiu dušičkovú spomienku o 19:30. Prosíme, aby ste rešpektovali, že príchod na faru a do kostola má v týždni len ten, kto má negatívny test z celoplošného testovania.
  • Úplné odpustky za duše v očistci môžeme získať počas celého mesiaca  a nemusíme pri tom ani navštíviť cintorín. Modlime sa spoločne v domácnostiach za našich zosnulých a snažme sa žiť v milosti posväcujúcej. Nezabúdajme na modlitbu na úmysel Svätého Otca a nutnosť vylúčiť akúkoľvek pripútanosť k hriechu, aj všednému.
  • V týždni sa ozveme telefonicky chorým, ktorých zvykneme spovedať na prvý piatok.
  • Ďakujeme za vaše milodary, ktoré nám posielate na účet. Minulý týždeň ste takto obetovali 130 % nedeľného zvončeka za normálnych okolností. Ste úžasní! Úprimné Pán Boh zaplať.