Farské oznamy na 30. nedeľu cez Rok (25. 10. – 1. 11. 2020)

DátumČasÚmysel
Nedeľa 25. 10.
    10:00 stream         Za farnosť
 † Ernest a Štefan Dudáš
† rodičia, brat Ondrej a starí rodičia z OS
 † manžel Mikuláš, rodičia a starí rodičia z OS
† Jozef Oravec, rodičia Júlia a Štefan
Sv. Šimon a Júda apoštoli, sviatok
  19:30 stream† Etelka Šišková, pohr. a rodina
† rodičia a starí rodičia
 † Štefan Frtús a rodičia z oboch strán    Poďakovanie za Božiu pomoc a zdravie
  19:30 stream   Na úmysel
† rodičia Mária, Zuzana a Martin Lovecký
 † Štefan a Rozália a rodičia z oboch strán † duše v očistci
Nedeľa 1. 11.
Slávnosť Všetkých svätých
  10:00 stream        Za farnosť
  • Ďakujeme všetkým, ktorí na nás myslíte, modlíte sa za zlepšenie situácie a slúžite navzájom jeden druhému. Služba v kostole je veľmi obmedzená. Úmysly budeme naďalej slúžiť v súkromí (ranné farár a večerné kaplán). 3x do týždňa vysielame sväté omše naživo na Youtube. Sviatosti vieme vyslúžiť iba individuálne. Zaopatrovať chorých môžeme chodiť iba do príbytkov. Do nemocnici nás pustia iba k zomierajúcim. Opäť pripomíname dišpenz od povinnosti účasti na nedeľnej svätej omši.
  • Nový termín farskej púti do Svätej zeme je 24. 5. – 31. 5. 2021.
  • Fórum života má veľmi obmedzené možnosti organizovať kampaň „Sviečka za nenarodené deti“, ktorou financuje svoju celoročnú činnosť. Napriek tomu nás pozývajú na týždeň modlitieb za nenarodené deti a ich rodičov. Na svojej stránke www.forumzivota.sk a na svojom facebooku budú vysielať každý deň svätú omšu vždy o 18:00. Z nášho kostola sa pripojíme na ich vysielanie štvrtok svätou omšou s úmyslom za mladých ľudí, aby mali v úcte život a zasadzovali sa za ochranu života. Modlime sa za budúcnosť nášho národa. Podporiť ochranu život môžete aj darcovskou SMS-kou s textom DMS(medzera)SVIECKA na číslo 877. Ďakujeme.
  •  Ďakujeme za vaše milodary, ktoré nám posielate na účet. Minulý týždeň ste nám poslali 85 % nedeľného zvončeka za normálnych okolností. Úprimné Pán Boh zaplať.

Nezabúdajme na naše spoločenstvo. Nech sa nikto v našej farnosti necíti sám!