Farské oznamy na 29. nedeľu cez Rok (18. 10. – 25. 10. 2020)

DátumČasÚmysel
Nedeľa 18. 10.
29. nedeľa cez Rok Misijná nedeľa
    10:00 stream         Za farnosť
 † Dávid Csonka a starí rodičia
† Ladislav Berkeš, kr. rodičia a rodina Čitáryová
 † Anna, Michal, syn Ján a starí rodičia z OS
Za obrátenie rodiny a Božiu pomoc
  19:30 stream† manžel Ladislav, syn Ladislav a rodina
† manžel František, 1. výr.
Sv. Ján Pavol II. pápež, spomienka
    Za uzdravenie tela i duše pre mamu Margitu
† rodičia Jozef a Oľga a starí rodičia Ondrej a   Františka
  19:30 stream† Mária, Michal a ich deti
† Jozef Trungel
    Za dary viery pre dcéru Martinu
† rodičia Helena a Pavel
Nedeľa 25. 10.
  10:00 stream        Za farnosť
  • Ďakujeme za rýchle zvládnutie skromných slávností prvého svätého prijímania. Ostali nám ešte deti zo VI. ZŠ. V prípade záujmu udelíme deťom túto sviatosť individuálne.
  • Príprava tretiakov na prvé sväté prijímanie prebieha zatiaľ v škole a príprava deviatakov na birmovku bude prebiehať formou online cez internet.
  • Tí, čo majú zapísané ranné úmysly, sa môžu informovať na možnosť prítomnosti na svätej omši na čísle  036/631 62 16. Info o možnostiach prítomnosti na večerných úmysloch nájdete na čísle 0949 235 054 (najviac piati). Nedeľné úmysly neslúžime.
  • svätej spovedi sme k dispozícii v kostole v stredy a piatky v čase 18:00 – 19:00 a sväté prijímanie rozdávame v nedeľu po svätej omši do 11:30. V iné dni len individuálne.
  • Pripomíname dišpenz od povinnosti účasti na svätej omši a náš pravidelný stream v nedeľu o 10:00. K tomu pridávame aj živé prenosy v stredy a piatky o 19:30. Nezabudnime, že naše spoločenstvo držíme spolu.
  • Zbierku na misie môžete podporiť milodarom priamo na stránke http://misijnediela.sk/podpora/. Veľmi, naozaj veľmi ďakujeme tým, ktorí nie sú ľahostajní voči potrebám farnosti a prispievajú na náš farský účet cez internet banking. Pán Boh zaplať aj za prinesené milodary.
  • Budúci týždeň nastane zmena času. Spíme o hodinu dlhšie.
  • Úloha na dnešnú nedeľu: Pošli nám, prosím, foto vašej osobnej misii. Ďakujeme.

Nezabúdajme na naše spoločenstvo. Nech sa nikto v našej farnosti necíti sám!