Farské oznamy na 22. nedeľu cez Rok (29. 8. – 5. 9. 2021)

DátumČasÚmysel
Nedeľa29. 8.

Poďakovanie a BP pre Luciu, Teréziu, Zuzanu, Martinu a Matúša
Za uzdravenie a Božiu pomoc

Za požehnanie pre dcéru

† rodičia z OS, rodina Mišíková, Špaňová, Hanusová

Za požehnanie pre rodinu Mordényiová
Poďakovanie za 80 r. života a prosba o BP
Sv. Gregor Veľký, pp., spomienka
Za Máriinu légiu, (100 rokov založenia)

† rodičia Štefan a Zuzana, manžel a brat
Nedeľa5. 9.
† Ján Titurus a rodičia Júlia a Ondrej

Za Božiu pomoc a zdravie pre manžela
  • Dúfame, že dnes počasie vydrží a budeme môcť sa stretnúť na Farskom dni. Pre prípad nepriaznivého počasia bude otvorená fara, altánok aj kňazský byt v kostole. Na plagátiku nájdete zaujímavý program, spomenieme len muziku Norberta Pompu a jeho band, tombolu, za ktorej prinesenie patrí všetkým veľká vďaka, súťaž o najlepší koláč a hlavne predstavovanie našich malých farských spoločenstiev. Tešíme sa na vás.
  • Štvrtok po svätej omši pozývame na polhodinové čítanie z katechéz pápeža Františka o prežívaní svätej omši.
  • Máme prvý piatok v mesiaci. Spovedáme od štvrtka hodinu pred svätou omšou, chorých spovedáme v piatok doobeda. V piatok bude pred svätou omšou hodinová adorácia.
  • Ružencové bratstvo pozývame v sobotu na stretnutie v kostole o 17:50.
  • Budúcu nedeľu pri svätej omši o 11:00 sa budeme modliť Veni sancte za žiakov a študentov.
  • Ak Svätý Otec precestuje toľké kilometre za nami, tak veľmi vyzývame všetkých, ktorí môžu, aby sme my vycestovali za ním do Šaštína alebo s pánom kaplánom do Košíc. Registrácia na https://registracia.navstevapapeza.sk/sk/registracia/sastin/ trvá niekoľko dní. Zaregistrovaní záujemcovia o cestu autobusom do Šaštína sa môžu zapísať v sakristii kostola do zoznamu. Prihlásiť sa môžu aj mimoriadni rozdávatelia svätého prijímania osobne na fare. Nech Pán žehná nášho pápeža Františka.