Farské oznamy na 2. vianočnú nedeľu (3. 1. – 10. 1. 2021)

DátumČasÚmysel
Nedeľa 3. 1.
2. nedeľa po Narodení Pána
    10:00 stream           Za farnosť
    Za BP a dary D. Sv. pre deti a vnúčatá
† syn Ján, manžel Ján Kévely a rodičia
 †  Alžbeta Kéryová, rod. Ragáčovci a Kéryovci
† Jozef Novosad
Zjavenie Pána – slávnosť
  10:00 stream      Za farnosť
   † súrodenci, rodičia z oboch strán a Alexandra
Za uzdravie a Božiu pomoc pre rodinu
  19:30 stream   Za tých, na ktorých v modlitbe nikto nepamätá
Za uzdravenie, BP a dary D. Sv. pre manžela
    Za Božiu pomoc pre rodinu
Za pokoj v rodine
Nedeľa 10. 1.
Krst Krista Pána
    10:00 stream       Za farnosť
  • Rešpektujeme hygienické opatrenia a sväté omše slúžime bez účasti verejnosti. Večerné úmysly slúži pán kaplán, ranné slúži farár. V nedeľu slúžime úmysly iba za farnosť.
  • Vestibul kostola je otvorený pre súkromnú modlitbu počas dňa. Krsty, sobáše a pohreby môžu byť za účasti maximálne 6 osôb. Ostatné veci riešime individuálne.
  • V prípade zaopatrovanie nás volajte domov a nie do nemocnice, kde je nám ťažko sa dostať.
  • Máme možnosť podporiť nášho kubánskeho misionára pátra Radoslava Kottru, SVD. Počas tohto týždňa môžete na číslo účtu jeho mamy poslať intenciu, ktorú potom páter odslúži na Kube, kam v polovičke januára odchádza. Keďže je tam veľká chudoba a nesloboda, dúfam, že všetci budeme štedrí. Do poznámky uveďte úmysel svätej omše. Ďakujeme. IBAN: SK80 0900 0000 0000 2837 2033 – mama Edita Kottrová. Intencie môžete aj v týždni priniesť osobne na faru.
  • Minulú nedeľu ste zakúpením Sviečky za nenarodené deti podporili Fórum života sumou 185 €. Srdečne ďakujeme. Rovnako ďakuje aj náš Vincentík. Vďaka projektu Daruj radosť sme podporili 87 rodín a jednotlivcov v našom meste.
  • Po celom Slovensku sa od začiatku pandémie utvorili tzv. Archy, kde sa ľudia modlia počas celého dňa za odvrátenie zla a za Božiu pomoc pre všetkých, ktorí v pandémii slúžia a riskujú svoje zdravie i životy. Ak by ste sa chceli zapojiť do našej Archy bl. Zdenky, kontaktujte, prosím, pani M. Vraželovú na čísle: 0903 798 681.
  • Ak poznáte starších a chorých ľudí, ktorí potrebujú povzbudenie, pošlite nám, prosím, ich kontakt. Možno niečo vymyslíme. Ďakujeme.

V Bohu vždy nájdeme silu niekoho potešiť a povzbudiť!