Farské oznamy na 1. nedeľu cez Rok (10. 1. – 17. 1. 2021)

DátumČasÚmysel
Nedeľa 10. 1.
Krst Krista Pána
    10:00 stream         Za farnosť
 † rodičia Ján a Mária a syn Anton
Za uzdravenie krstnej dcéry Adriany
    Za pátra Radoslava Kottru, SVD
Za BP, zdravie pre dcéru Ľudmilu a Kristínu a mamu Máriu
  19:30 stream† Štefan Slažák
Poďakovanie a za Božiu pomoc
   † manžel a syn Roman Gažo
† Andrej Pavlík a starí rodičia Grežovci
  19:30 stream† Ladislav a starí rodičia
Prosba o BP pre deti s rodinami a dary DS pre vnúčatá
 † Mária a Ján Horniak
Poďakovanie za uzdravenie syna
Nedeľa 17. 1. 2. nedeľa cez Rok    10:00 stream       Za farnosť
  • Naďalej rešpektujeme hygienické opatrenia a sväté omše slúžime bez účasti verejnosti. Večerné úmysly slúži pán kaplán, ranné slúži farár. V nedeľu slúžime úmysly iba za farnosť.
  • Vestibul kostola je otvorený pre súkromnú modlitbu počas dňa. Krsty, sobáše a pohreby môžu byť za účasti maximálne 6 osôb. Ostatné veci riešime individuálne.
  • V prípade zaopatrovanie nás volajte domov a nie do nemocnice, kde je nám ťažko sa dostať.
  • Z Kostola Ducha Svätého vysielame sväté omše v stredu a piatok o 19:30 a v nedeľu o 10:00.
  • Ďakujeme za zbierku pre nášho kubánskeho misionára pátra Radoslava Kottru, SVD. Úmysly svätých omší, ktoré ste mohli pridať k milodaru, bude páter slúžiť počas ďalších troch rokov na Kube.
  • Keďže sme tento rok nemohli koledovať Dobrú novinu, ktorou deti zbierajú milodary pre slovenské dobročinné projekty v Afrike, môžete svoju podporu poslať rovno na účet Dobrej noviny: IBAN: SK77 1100 0000 0029 4045 7894. Viac info: https://www.dobranovina.sk/podporim/.
  • Ďakujeme za milodary, ktoré nám posielate na účet. Veľmi nám tým pomáhate. Ste super.

Povzbudzujeme sa navzájom k prejavom lásky podľa nášho povolania.