Farské oznamy na 1. adventnú nedeľu (28. 11. – 5. 12. 2021)

DátumČasÚmysel
Nedeľa28. 11.
1. adventná nedeľa

† Gabriela Mandráková
Za Božiu pomoc pre dcéru Máriu
Sv. Ondrej, apoštol, sviatok
 † Ladislav Vanka
† Milan Golha a rodičia
   † rodičia z oboch strán
† rodičia Anna a František Kosnáč, syn Juraj a nevesta Eva
 † Miroslav Žbirka
† rodina Kubovičová
Sv. František Xaverský, sviatok

Za požehnanie pre rodinu Príbelskú
Za personál levickej nemocnice
 † Anna a Michal a rodičia z oboch strán
† otec Ján a manželka
Nedeľa5. 12.
2. adventná nedeľa

• V čase lockdownu odslúžime všetky úmysly, ktoré ste nahlásili na pondelok až sobotu. V nedeľu slúžime za farnosť.
  • Streamované sväté omše budú v piatok 19:30 a v nedeľu 10:00.
  • Každý deň od pondelka do soboty budeme rozdávať sväté prijímanie v čase 18:00 – 18:30. Modlitbu pred a po prijímaní si vykonajte doma. V nedeľu budeme rozdávať sväté prijímanie po svätej omši do 12:00.
  • Pozývame deti, aby sa zapojili do detskej adventnej katechézy. Môžete si z nášho webu alebo Facebooku stiahnuť obrázok a vymaľovať. Každý týždeň k tomu pridáme nejaký skutok, ktorým povieme Pánu Bohu svoje „áno“, ako to urobila Panna Mária. Úloha na tento týždeň je: pomodliť sa s rodičmi každý deň modlitbu Anjel Pána! Deti, ktoré sa pripravujú na prvé sväté prijímanie dostanú obrázok v škole (V. ZŠ, VI. ZŠ, CŠ).
  • Na prvý piatok budeme chodiť ku chorým ako inokedy.
  • Úmysly svätých omší na prvý polrok budúceho roka môžete nahlasovať telefonicky (pevná linka) v tomto týždni v pondelok, stredu a piatok v čase 17:00 – 17:30.
  • Prosíme o milodary na kostol. Môžete nám ich posielať na náš farský účet IBAN:SK62 3100 0000 0044 4002 0900. Zo srdca ďakujeme za spolupatričnosť. Zbierka na charitu sa v túto nedeľu odkladá.
  • Vyzývame a prosíme starších ľudí, ale aj mladších, aby sa dali zaočkovať.