Farské oznamy na 5. pôstnu nedeľu (29. 3. – 5. 4. 2020)

5. pôstna nedeľa

† Miroslav a Alžbeta

† Anna a celá rodina

Za BP pre manžela Františka a rodičov

† František Jamriška, 40 výr. a rodičia z oboch strán

Poďakovanie za Božiu pomoc

† otec

Poďakovanie za dožité roky a prosba za rodinu

† Ján Melich a rodičia z oboch strán

† syn Patrik a rodičia Václav a Mária

† Mária a Ján a syn Ladislav

Kvetná nedeľa

† rodičia Mária a Ján a starí rodičia z oboch strán

† Irena a František Škorník a rodičia z OS

• Najbližšie sväté omše vysielané naživo na YouTube: streda 1. 4. o 19:30 a nedeľa 5. 4. o 10:00. Krížovú cestu sa môžeme spolu naživo pomodliť v piatok o 19:30.
  • Veľkonočné obrady žiaľ budeme sláviť rovnako za zatvorenými dverami, ale pripojením na net. ????
  • Na našom webe uverejňujeme každý deň krátke zamyslenie. Rovnako nás čo chvíľa nájdete aj na oficiálnej stránke farnosti na Facebooku.
  • Dohodnuté úmysly svätých omší slúžime, len ak si ich výslovne prajete. Kontaktujte nás, prosím, na telefónnych číslach.
  • Ďakujeme, že prinášate do kostola a na faru domácky vyrobené rúška. Ak ich niekto potrebuje, môže sa na nás nakontaktovať.
  • Sme ochotní pomôcť hlavne starším ľuďom, ktorí by potrebovali niečo nakúpiť, alebo ktorí potrebujú inú službu od nás.
  • Odpustenie hriechov môžeme dosiahnuť aj dokonalou ľútosťou a živého Pána môžeme prijímať duchovne. To platí aj pre zdravých i chorých. Ak by ale niekto napriek tomu chcel svätú spoveď, dohodnite si telefónom s nami termín čím skôr. Ostatné sviatosti vysluhujeme tiež individuálne.
  • Oznam pre pútnikov do Svätej zeme. Termín sme posunuli na 30.8.-6.9.2020. CK bude každého pútnika kontaktovať s novou zmluvou. Zatiaľ nemusíme doplatiť cenu púte.
  • Modlíme sa denne v chráme i mimo chrámu za svojich veriacich. Nech sa vďaka tejto situácii staneme lepšími ľuďmi.

Svätá omša naživo: https://youtu.be/NP1InghJ8KQ