Farské oznamy na 4. veľkonočnú nedeľu (7. 5. – 14. 5. 2017)

Nedeľa Dobrého Pastiera

† Irena a Štefan Vojtek a rodičia z oboch strán

† rodina Szabová a Kintlerová

† Mária

Za jubilujúcich rodičov

† rodičia a starí rodičia z oboch strán

† Michal, Juliána a syn Jozef

† manžel František a rodičia Juhásovci, Solčanskí

† matka Imelda a otec Jozef

† Blažena Holková a rodičia z oboch strán

† Viktor, Katarína, Ján a rodina

Poďakovanie a prosba o Božiu pomoc

Poďakovanie za dožité roky a prosba za rodinu

Fatimská P. Mária

spomienka

Za ctiteľov Panny Márie

† rodičia Júlia a Andrej a sestra Marta

5. veľkonočná nedeľa

† rodina Dodoková

† rodina

• Vo štvrtok pozývame o 9:30 na rekolekčnú svätú omšu do Novej Dediny – časť Gondovo.
  • Presne na sobotu padne 100. výročie fatimských zjavení. Ranná svätá omša bude slúžená ku cti Panny Márie.
  • Sobotná večerná svätá omša bude špeciálne slúžená pre birmovancov. Termín birmovky sa nezadržateľne blíži. Nezabudnime birmovancov zahŕňať do našich modlitieb spolu s našimi prvoprijímajúcimi deťmi.
  • Budúcu nedeľu slávime Deň matiek. Prejavme láskavosť našim mamám, starým mamám i krstným a birmovným mamám duchovným i telesným milosrdenstvom.
  • Farská púť do Medžugoria má ešte stále voľné miesta. Bude prebiehať v čase od 2. do 9. júla. Prihlásiť sa môžete v sakristii kostola.
  • V sakristii kostola nájdete prihlášky aj do denného letného tábora, ktorý sa uskutoční počas prázdnin od 7. do 11. augusta v pastoračnom centre. Zároveň sa ešte stále môžete prihlásiť aj do pobytového tábora, ktorý bude v júli. Bližšie info na webe.
  • Vedenie našej cirkevnej školy ďakuje za prejavenú dôveru pri zápise do MŠ. Tešíme sa,
    že v septembri môžeme otvoriť opäť 5 tried pre najmenšie detičky. Zároveň škola prosí všetkých farníkov, aby pamätali v týždni na našich deviatakov, ktorých čakajú prijímacie skúšky na stredné školy, zvlášť na naše katolícke gymnázium.
  • Dnes, počas slávenia sviatku Dobrého Pastiera, máme zbierku na diecézny seminár v Badíne. Ďakujeme v mene bohoslovcov za vami preukázanú štedrosť.