Farské oznamy na 3. veľkonočnú nedeľu (26. 4. – 3. 5. 2020)

3. veľkonočná nedeľa

Poďakovanie za dožité roky a za zdravie a BP

pre rodinu

† Ivan Valenteje a mama Božena

† rodina Dodoková

Za Božie požehnanie pre rodinu

Sv. Kataríne Sienská, pE

† Terézia a Jozef

† rodina Lešťanová, Tomčalová a Šimášková

Na úmysel

† Estera Mihálová

Sv. Jozef, robotník

† Jozef a Júlia

Poďakovanie za manželstvo a prosba o BP

Sv. Atanáz, biskup

† rodičia Helena a Štefan, starí rodičia a  rodina

Lukáš Múčka, brat a rodičia

4. veľkonočná nedeľa

† manžel Jozef, vnuk Adam a krstní rodičia

Za zdravie, Božiu pomoc a dary Ducha Svätého

• Najbližšie sväté omše vysielame v stredu a piatok o 19:30 a v nedeľu o 10:00.
  • Na prvý piatok nebudeme navštevovať chorých. Po streamovanej svätej omši budeme chvíľu adorovať najsvätejšiu Sviatosť oltárnu.
  • Cirkevná škola sa teší, a my spolu s ňou, že na zápis do ZŠ sa prihlásilo už 69 detí, na ktoré sa v septembri tešíme. Ešte stále môžete podať elektronickú prihlášku. Veľmi si vážime vašu dôveru. Online prihláška do Materskej školy bude zverejnená 30. 4. na webe školy.
  • Snúbenci sa môžu prihlásiť na webe farnosti na predmanželské stretnutia (3 najnutnejšie témy). Začneme tento týždeň v stredu, štvrtok a piatok o 17:30 v altánku fary. Nahlasovanie uzatvoríme po nahlásení 3 párov snúbencov.
  • Ďakujeme zo srdca za vaše modlitby, milodary, rúška i potraviny. ????
  • Všetci dúfame, že pomaly sa obmedzenia ukončia. Snáď si to nepokazíme netrpezlivosťou. Radi by sme opäť videli vaše fotky. Preto vyhlasujeme súťaž o najkreatívnejšiu, najzaujímavejšiu, najfarebnejšiu, … jednoducho za vašu ochranu tváre – rúško(a). Nezabudnite odfotiť aj vašich starých rodičov. ????
  • Modlíme sa denne v chráme i mimo chrámu za svojich veriacich. Nech sa vďaka tejto situácii staneme lepšími ľuďmi.

Do skorého VIDENIA!