Farské oznamy na 21. nedeľu cez Rok (25. 8. – 1. 9. 2019)

† Anna Hancková, nevesta Anna a syn Marko

Za zdravie a BP pre rodinu Macákovú

† Agnesa a Štefan

Sv. Monika

spomienka

Za Božiu pomoc a dary Ducha Svätého pre

rodinu

Sv. Augustín, biskup UC, spomienka

Za zdravie pre rodinu

Mučenícka smrť sv. Jána Krstiteľa, spom.

Poďakovanie za spoločné roky manželstva

† rodičia a súrodenci

† Ladislav Bandzi

† rodina Ráczová, Hajduová a Galbičková

† rodina Szabóová a Popracová

• Spoločenstvo Sion a farnosť Terany pozývajú v sobotu od 13:00 na 4. ročník evanjelizačného projektu Honfest na amfiteátri v Dudinciach. Cieľom podujatia je evanjelizácia a obnovenie a prehĺbenie osobného vzťahu k Bohu. V programe vystúpia viaceré známe české a slovenské kapely (Lamačské chvály, Kapucíni, Ego…), pre deti bude určená zóna so špeciálnym programom, v duchovnej zóne budú k dispozícii kňazi a v diskusnej zóne bude priestor pre hľadanie odpovedí na aktuálne otázky. Všetkých srdečne pozývame.
  • O týždeň v nedeľu vypukne pri našom kostole Farský deň. Budeme veľmi radi, keď sa zapojíte do prípravy, alebo len tak prídete, potešíte sa a spolu strávime nedeľné popoludnie. Čaká nás spev, hudba, zábava, klbásky, špekačky, súťaž o najlepší koláč, kofola, pivo (50 centov), detské súťaže, kone, tombola (50 centov), atď…. Bližšie info nájdete na webe. Stále môžete priniesť na faru zaujímavé ceny vlastnej výroby do tomboly. Výťažok tomboly bude distribuovať Vincentík do chudobnejších rodín na školské pomôcky pre deti a na výdavky na lieky. Na fare si bude môcť prezrieť a vyjadriť svoj názor ku všetkým návrhom našich architektov na novú kaplnku. Veľmi sa teším na spoločne strávený čas. Snáď nám Pán požehná počasie.