Farské oznamy na 20. nedeľu cez Rok (19. 8. – 26. 8. 2018)

Za zdravie a Božiu pomoc pre syna Adama a

celú rodinu Gubovú

Na úmysel

Sv. Bernard, opát, UC spomienka

Poďakovanie za dožité roky

Sv. Pius X., pápež, spomienka

Za zdravie a Božiu pomoc pre Katarínu Šebovú

Panny Márie Kráľovnej, spomienka

† manželia Šimovci a zať Bohuš

† rodinu Hajdúchovú a Kováčovú

Sv. Bartolomej, apoštol sviatok

Za uzdravenie a dary DS pre manžela

† rodičia Irena a Ján a rodina

Za dary Duch Svätého pre spoločenstvo D. Sv.

† Cecília a Ľudovít Kopernický a rodičia

• Ďakujeme zo srdca všetkým organizátorom, animátorom za zrealizovanie tábora, ako aj rodičom za dôveru, deťom za kamarátstvo a vám za modlitby. Dúfame, že aj vďaka týmto aktivitám bude rásť Božie kráľovstvo v našich deťoch i vo farnosti.
  • V stredu, na spomienku Panny Márie Kráľovnej, budú Dcéry kresťanskej lásky sv. Vincenta de Paul v našej farnosti otvárať svoju „komunitu“ (lepšie povedané „byt“). Pri večernej svätej omši privítame medzi nami nové sestričky. Ide o historickú udalosť v našom meste, na ktorú vás srdečne pozývame. Zahrňme sestričky do našich modlitieb.
  • Blahorečenie Anky Kolesárovej je výnimočná udalosť v živote slovenskej cirkvi. Bude sa konať v sobotu 1. septembra v Košiciach. Záujemci o putovanie na túto udalosť sa môžu prihlásiť v sakristii kostola. Cena autobusu bude 20 €. Ľudia, ktorí slúžia v kostole (animátori, miništranti, akolyti, upratovačky a mnohí ďalší) majú zľavu 5 €. Predpokladaný odchod bude o 4:00 a príchod 21:00. Časy ešte upresníme, ale prosíme, aby ste sa už teraz nahlásili a zaplatili poplatok. Ďakujeme a tešíme sa na spoločnú púť.
  • Dnes máme zbierku pre potreby farnosti. Pripomínam, že všetky vaše milodary idú na zaplatenie dlhu za kúpený pozemok okolo kostola.