Farské oznamy na 14. nedeľu cez Rok (5. 7. – 12. 7. 2020)

Sv. Cyril a Metod slávnosť

8:00 YouTube

9:30 M.Ludany

Poďakovanie za dožité roky

Za Božie požehnanie pre rodinu Valkovičovú

Pondelok – 6. 7

† manžel František a rodičia

Utorok –  7.6.

† rodina Felbavová, deti a vnuci

† Adela Benčaťová

† rodičia a starí rodičia

† rodina

Sv. Benedikt, opát patrón EU, sviatok

† Margita a Vincent Kvasnica

9:30 M.Ludany

† Milan Bob, rodina Šebová a Senesiová

† Ladislav Koreňovský

• V utorok organizujeme výlet do Zvolena na Pustý hrad a do kláštora v Hronskom Beňadiku. Pre deti je pripravený animačný program. Odchod autobusu je ráno o 8.00 hod. od kostola.
  • Počas pandémie sme z bezpečnostných dôvodov pri krste detí vynechali pomazanie dieťaťa krizmou. Tieto deti môžete priniesť budúcu nedeľu na svätú omšu o 11:00, kde toto pomazanie doplníme.
  • Dnešnou nedeľou končíme živé vysielanie na YouTube. Ďakujem predovšetkým Martinovi, ale aj všetkým ostatným, ktorí vysielanie pripravili po stránke technickej. Ďakujeme aj za poskytnutie signálu a príslušnej techniky. Veríme, že mnohým ľuďom sme vďaka vysielaniu mohli poskytnúť v ťažkých časoch útechu a spoločenstvo. Ešte raz veľká vďaka.
  • Upozorňujeme na prázdninovú zmenu svätých omší. Od pondelka do soboty budeme slúžiť sväté omše iba o 19:00. Tešíme sa.
  • Ďakujeme za všetky milodary na budovanie parkoviska. Práce stále pokračujú. Ešte je potrebné dokončiť úpravu terénu pri palisádach a osadiť automatickú bránku. Nezabudnite si, prosím, dávať pozor na svoju bezpečnosť.
  • Zakúpením obrazu Anjel lásky a nádeje, ktorý je vystavený vzadu v kostole, môžete podporiť zbierku určenú pre deti s rakovinou. Mladá umelkyňa z Levíc, Mgr. Angelika Štefanková, venuje celú sumu za obraz neziskovej organizácii Deťom s rakovinou. Pre bližšie info kontaktujte, prosím, ange80@azet.sk alebo 0902244883. Ďakujeme!

Prajeme vám všetkým, aby prázdniny neboli pre vás prázdne dni, ale dni oddychu
a prítomnosti blízkych i nášho Pána.